دسته‌ها
قفس مرغ تخمگذار

نصب قفس مرغ تخمگذار

نصب قفس مرغ تخمگذار منبری یا کالیفرنیایی

نصب قفس مرغ تخمگذار معمولا کار راحتی است و نیاز به تخصص آنچنانی ندارد . قفس ها معمولا بصورت تکه تکه و باز حمل و نقل می شوند . به خاطر اینکه حجم کمتری اشغال کنند . و بعد از رسیدن به مقصد بسته می شوند و نصب می شوند .

نصب قفس مرغ تخمگذار منبری به این صورت است که ایتدا توریهای کف ، دیواره ها و سقف با مفتول به هم متصل می شوند و بعد روی پایه ها نصب می شوند .

بعد از نصب کامل قفس ها و پایه ها نوبت به نصب دانخوریها می شود . نصب دانخوریها بسیار ساده و راحت است و محلی برای آن در روی پایه ها تعبیه شده است .

پس از آن نوبت به نصب لوله های نیپل و خود نیپل ها و اصطلاحا آبخوریها می شود . لوله های نیپل از شاخه های 4 متری تشکیل شده که با اتصالات و بست به هم متصل شده و در سرتاسر سالن نصب می شوند .

پس از نصب لوله های نیپل نوبت به فنجان های نیپل یا کاپ ها می رسد .

پس از آنکه تمام مراحل فوق انجام شد، سرهم کردن قفس مرغ تخمگذار منبری تمام شده و در مرحله آخر تراز بندی انجام می شود .

 

نصب قفس مرغ تخمگذار اتومات

 

نصب قفس مرغ تمام اتومات کار ساده ای نیست و نیاز به مهارت و تجربه دارد . قفس ها باید تراز باشند تا بتوان نوار نقاله کود جمع کن زیر آن نصب کرد . هرگونه کجی و تراز نبودن قفس ها باعث باعث می شود که نوار نقاله از مدار خارج شده و پاره شود . بنابراین مهارت سرهم کردن قفس مورد نیاز است .

از طرف دیگر نصب واگن های حمل دان و تخم مرغ جمع کن برای قفس های مرغ تخمگذار تمام اتومات هم ریزه کاریها و مهارت خاص خود را دارد . و نیاز به نیروی ماهر برای انجام کار دارد .

بنابراین توصیه می شود برای سرهم قفس های تمام اتومات ، حتما از شرکت سازنده قفس مرغ تخمگذار درخواست نصب قفس را را بکنید .

نصب قفس مرغ تخمگذار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *